Spółka ARON Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1995 roku w Kielcach. Początkowo od sprzedaży hurtowej, której sukcesywny rozwój, przyczynił się do powstania bazy paliw            o pojemności magazynowych 1.500 000 litrów. 15 podziemnych zbiorników magazynowych wyposażonych w najnowocześniejsze elektroniczne systemy monitorujące, umożliwia nam stałą dostępność produktu i szybką realizację dostaw do klienta.

Naszym wyłącznym dostawcą paliw jest GRUPA LOTOS – jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Opałowego LOTOS Red. Dostawy paliw na nasza bazę w Kielcach odbywają się za pośrednictwem Spółki LOTOS KOLEJ, która przewozi cysternami kolejowymi paliwa, bezpośrednio z rafinerii z Gdańska. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba    o zadowolenie klienta a jakość dostarczanego paliwa potwierdzamy przy każdej dostawie świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.

Od 2003 roku oferujemy również sprzedaż detaliczną paliw na naszej stacji przy ul. Chorzowskiej 40a w Kielcach, gdzie zapewniamy konkurencyjne ceny najwyższej jakości paliw.

Od 2013 roku korzystając z bogatego doświadczenia i możliwości technicznych rozwijamy działalność szkoleniową w naszym Centrum Szkoleniowym.

Naszą ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim długoletniej współpracy z  rzeszą zadowolonych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem – Zapraszamy Państwa do ich grona.