Stacje paliw dawno przestały pełnić wyłącznie swoją podstawową funkcję. Za rzecz naturalną uważa się możliwość kupienia na stacji gazety, materiałów eksploatacyjnych dla swoich pojazdów, czy czekoladek dla żony.

Nasza stacja paliw znajduje się przy ul. Chorzowskiej 40a w Kielcach. Oferujemy paliwa wyłącznie  Grupy Lotos S.A. Nasi Klienci mają gwarancję iż są one najwyższej jakości, spełniają wszystkie wymagania i normy europejskie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór słodkich i słonych przekąsek najpopularniejszych i najbardziej lubianych produktów w Polsce, zaś szeroka gama alkoholi i napojów zaspokoi każde pragnienie, standardem jest również codzienna prasa.

Oferujemy wyjątkową kawę, którą można kupić już za  1 zł  przy zakupie 30 l. dowolnego paliwa.

Nasza stacja  jest miejscem na szybkie i wygodne zakupy, skierowanym do osób aktywnych, ceniących sobie wysoką jakość produktów i usług.

Klientom posiadającym Kartę Dużej Rodziny, oferujemy rabat 10gr/l  na dowolne paliwa.

 

images duza rodzina

 

Do dyspozycji naszych klientów jest również płyn o działaniu antybakteryjnym na bazie alkoholu, który jest dostępny przy wejściu do Budynku Stacji Paliw. Prosimy serdecznie aby wewnątrz Punktu Handlowego nie przebywało więcej niż 3 osoby.  Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dbać
o Państwa bezpieczeństwo. 

 

Nasze Paliwa:

 

 PB     ON     lpg

 

 

 

Honorujemy karty:

Platnosc-Kartą-visa-mastercarad-maestro-1024x390-news

 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek - 05:00 - 21:00

sobota - 06:00 - 16:00

niedziela - zamknięte

 

Kontakt:

  tel.: 41 366 72 24

e-mail: aron.stacja@op.pl