Firma ARON w celu zapewnienia klientom pełnej obsługi serwisowej zbiorników plastikowych współpracuje z firmami świadczącymi usługi min. czyszczenia zbiorników.

Technologia oparta na cyrkulacyjnym filtrze płytkowym umożliwia szybkie i sprawne usuniecie zanieczyszczeń oraz wody bez strat na paliwie.
System nie wymaga opróżnienia paliwa ze zbiornika oraz nie powoduje odpadu.

Filtr płytkowy z wkładem celulozowym umożliwia eliminację ze zbiorników drobinek metalu, zanieczyszczeń fizycznych oraz wody, bez potrzeby usuwania paliwa ze zbiornika. System pracuje w obwodzie zamkniętym, pobierając paliwo ze zbiornika i filtrując je, ponownie umieszcza w zbiorniku. Ruch cieczy powracającej do zbiornika tworzy turbulencje, podnosząc z dna wszelkie zanieczyszczenia i osady, które wraz z paliwem zasysane przez pompę trafiają do komory filtrującej.
Cykliczność filtrowania umożliwia pełne usunięcie zanieczyszczeń i wody, zapewniając czystość samego zbiornika i znajdującego się w nim paliwa.

Usługa dostępna dla zbiorników plastikowych i małych stalowych, podziemnych jak i naziemnych oraz dla zbiorników ciągników siodłowych, wozideł, maszyn drogowych i budowlanych, maszyn górniczych itp.