Spółka ARON Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1995 roku w Kielcach. Początkowo od sprzedaży hurtowej, której sukcesywny rozwój, przyczynił się do powstania bazy paliw o pojemności magazynowych 1.500 000 litrów.

W 2017 roku Spółka ARON uzyskała pozwolenie na wymianę 10 zbiorników jednopłaszczowych na zbiorniki dwupłaszczowe o pojemności 100 mkażdy.  Nowe zbiorniki zostały zabudowane w 2018 roku i po wykonanych czynnościach dozoru technicznego, które zakończyły się wynikiem pozytywnym, została wydana decyzja zezwalająca na eksploatację urządzeń.

15 podziemnych zbiorników magazynowych wyposażonych w najnowocześniejsze elektroniczne systemy monitorujące, umożliwia nam stałą dostępność produktu i szybką realizację dostaw do klienta.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Opałowego Red. Dostawy paliw na nasza bazę w Kielcach odbywają się za pośrednictwem Spółki LOTOS KOLEJ, która przewozi cysternami kolejowymi paliwa, bezpośrednio z rafinerii z Gdańska. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba    o zadowolenie klienta a jakość dostarczanego paliwa potwierdzamy przy każdej dostawie świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.

Od 2003 roku oferujemy również sprzedaż detaliczną paliw na naszej stacji przy ul. Chorzowskiej 40a w Kielcach, gdzie zapewniamy konkurencyjne ceny najwyższej jakości paliw.

Od 2013 roku korzystając z bogatego doświadczenia i możliwości technicznych rozwijamy działalność szkoleniową w naszym Centrum Szkoleniowym.

Naszą ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim długoletniej współpracy z  rzeszą zadowolonych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem – Zapraszamy Państwa do ich grona.

STRATEGIA PODATKOWA

Strategia podatkowa 2022

ARON - Więcej niż paliwa. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny!

Kontakt