Terminal paliw

Oferujemy wyłącznie paliwa z najnowocześniejszej rafinerii w Europie, której jakość paliw od wielu lat wyprzedza wymagania norm krajowych i europejskich.

Paliwa powstają przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć przemysłu naftowego a każda partia produktu jest ściśle monitorowana na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji. Najwyższą klasę światową produktów potwierdza świadectwo jakości załączone do każdej dostawy.

Nasza oferta

Olej opałowy

Oferujemy olej napędowy do celów opałowych spełniający wymogi wszystkich pieców najnowszej generacji. Jego unikalna formuła gwarantuje optymalny proces spalania  oraz wysoką odporność  na utlenianie i działanie wody. Dzięki unikalnej kompozycji dodatków uszlachetniających olej opałowy ma wyjątkowe parametry w zakresie działania antykorozyjnego oraz utrzymania czystości dysz.

Olej napędowy „B 7” i „B 0

Oferujemy najwyższej jakości olej napędowy Eurodiesel mający niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 590 to jest 10 ppm.

Benzyna bezołowiowa

Oferujemy benzynę bezołowiową AL 95, 98. Wszystkie gatunki benzyn mają dużo niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 228 to jest 10 ppm.

TERMINAL KOLEJOWY, DOSTAWY, ODBIÓR WŁASNY

ARON posiada kolejowy terminal paliw o pojemnościach magazynowych 1.500.00L, na który bezpośrednio z Rafinerii Gdańskiej paliwa dostarczane są cysternami kolejowym.

Dostawy do naszych Klientów realizujemy własnymi autocysternami wyposażonymi w nowoczesne, elektroniczne, legalizowane liczniki, drukarki i GPS z zachowaniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa.

Oferujemy również odbiór paliw transportem Klienta z terminala w Kielcach lub z baz paliw na terenie kraju.

PALIWA SPRZEDAWANE PRZEZ SPÓŁKĘ ARON
SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE POLSKIE I EUROPEJSKIE NORMY JAKOŚCI PN-EN 590
A POSZCZEGÓLNE PARAMETRY ODPOWIADAJĄ
SEZONOWYM WYMAGANIOM JAKOŚCIOWYM

JAKOŚĆ PALIW

Oferowane przez ARON paliwa to produkty najwyższej klasy światowej, co potwierdzone jest załączonym do każdej dostawy świadectwem jakości.
Jakość paliw od wielu lat wyprzedza wymagania norm krajowych i europejskich.
Wszystkie gatunki benzyn produkowanych mają dużo niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 228 to jest10 ppm.
Wszystkie gatunki olejów napędowych mają niższą zawartość siarki
niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 590 to jest 10 ppm.

Przeprowadzone przez PIH w naszej firmie badania kontroli jakości paliw,
nigdy nie wykazały odstępstw od obowiązujących norm

ARON - Więcej niż paliwa. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny!

Kontakt