Aron > Paliwa

Terminal paliw

Oferujemy wyłącznie paliwa GRUPY LOTOS – najnowocześniejszej rafinerii w Europie, której jakość paliw od wielu lat wyprzedza wymagania norm krajowych i europejskich.

Paliwa świętokrzyskie LOTOS powstają przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć przemysłu naftowego a każda partia produktu jest ściśle monitorowana na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji. Najwyższą klasę światową produktów potwierdza świadectwo jakości załączone do każdej dostawy.

Nasza oferta

Olej opałowy

Oferujemy olej napędowy do celów opałowych LOTOS RED 0,1 spełniający wymogi wszystkich pieców najnowszej generacji. Jego unikalna formuła gwarantuje optymalny proces spalania  oraz wysoką odporność  na utlenianie i działanie wody. Dzięki unikalnej kompozycji dodatków uszlachetniających Lotos Red ma wyjątkowe parametry w zakresie działania antykorozyjnego oraz utrzymania czystości dysz.

Olej napędowy „B 7” i „B 0

Oferujemy najwyższej jakości olej napędowy LOTOS Eurodiesel   mający niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 590 to jest 10 ppm.

Benzyna bezołowiowa

Oferujemy benzynę bezołowiową LOTOS AL 95, 98. Wszystkie gatunki benzyn produkowanych w Grupie LOTOS S.A.mają dużo niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 228 to jest 10 ppm.

Hurtowe ceny paliw

orlen

TERMINAL KOLEJOWY, DOSTAWY, ODBIÓR WŁASNY

ARON posiada kolejowy terminal paliw o pojemnościach magazynowych 1.500.00L,na który bezpośrednio z Rafinerii Gdańskiej paliwa GRUPY LOTOS dostarczane są cysternami kolejowym.

Dostawy do naszych Klientów realizujemy własnymi autocysternami wyposażonymi w nowoczesne, elektroniczne, legalizowane liczniki, drukarki i GPS z zachowaniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa.

Oferujemy również odbiór paliw transportem Klienta z terminala w Kielcach, lub każdej innej bazy paliw GRUPY LOTOS na terenie całego kraju.

PALIWA SPRZEDAWANE PRZEZ SPÓŁKĘ ARON
SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE POLSKIE I EUROPEJSKIE NORMY JAKOŚCI PN-EN 590
A POSZCZEGÓLNE PARAMETRY ODPOWIADAJĄ
SEZONOWYM WYMAGANIOM JAKOŚCIOWYM

JAKOŚĆ PALIW

Oferowane przez ARON paliwa to produkty najwyższej klasy światowej, co potwierdzone jest załączonym do każdej dostawy świadectwem jakości.
Jakość paliw Grupy LOTOS S.A. od wielu lat wyprzedza wymagania norm krajowych i europejskich.
Wszystkie gatunki benzyn produkowanych w Grupie LOTOS S.A. mają dużo niższą zawartość siarki niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 228 to jest10 ppm.
Wszystkie gatunki olejów napędowych produkowanych w Grupie LOTOS S.A. mają niższą zawartość siarki
niż maksymalnie dopuszczona w normie PN-EN 590 to jest 10 ppm.

http://www.lotos.pl/handlowy/produkty/paliwa

Przeprowadzone przez PIH w naszej firmie badania kontroli jakości paliw,
nigdy nie wykazały odstępstw od obowiązujących norm

ARON - Więcej niż paliwa. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny!

Kontakt