Szkolenia, kursy ADR, CPC

MISJA

TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM !

WIZJA

Nasilający się kryzys gospodarczy, standaryzacja produktów, cen i jakości na rynkach całego świata oraz szybkie procesy wdrażania nowych rozwiązań technologicznych powodują, że coraz trudniej jest konkurować oryginalnym produktem, niższą ceną czy wyższą jakością.

Jaki jest zatem fenomen spektakularnych sukcesów wielkich firm, podczas gdy inni zmagają się z wizją zakończenia swojej działalności? Gdzie tkwi sekret sukcesu?

Niewątpliwie rozwiązań należy poszukiwać tam, gdzie każdego dnia tworzona jest wartość firmy, tam gdzie tkwi największy jej potencjał - wśród Ludzi.

Szkolenia to najważniejsza inwestycja w ludzi, w pracowników, w przyszłość i rozwój każdej organizacji. To właśnie dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu ludzi na wszystkich szczeblach organizacji możliwy jest Sukces całej firmy. Organizujemy między innymi kurs ADR, kurs CPC.

KAŻDY DZIEŃ TO NOWE WYZWANIA

ARON Sp. z o.o. zapewnia organizację szkoleń na wysokim poziomie zgodnie z krajowymi i unijnymi standardami. Posiadamy sale konferencyjne i szkoleniowe wyposażone w sprzęt multimedialny i komputerowy ze specjalnym oprogramowaniem i dostępem do internetu.

Na stałe współpracujemy z szerokim gronem profesjonalnych trenerów i wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Są wśród nich praktycy przedmiotów, wykładowcy wyższych uczelni i uznane autorytety wielu dziedzin.

 

KONTAKT:

tel. 531-202-203

tel. 730-011-440

e-mail:szkolenia@aronkielce.com.pl