Szkolenia, kursy, sale konferencyjne

Nasilający się kryzys gospodarczy, standaryzacja produktów, cen i jakości na rynkach całego świata oraz szybkie procesy wdrażania nowych rozwiązań technologicznych powodują, że coraz trudniej jest konkurować oryginalnym produktem, niższą ceną czy wyższą jakością.

Jaki jest zatem fenomen spektakularnych sukcesów wielkich firm, podczas gdy inni zmagają się z wizją zakończenia swojej działalności? Gdzie tkwi sekret sukcesu?
Niewątpliwie rozwiązań należy poszukiwać tam, gdzie każdego dnia tworzona jest wartość firmy, tam gdzie tkwi największy jej potencjał – wśród Ludzi.
Szkolenia to najważniejsza inwestycja w ludzi, w pracowników, w przyszłość i rozwój każdej organizacji.

To właśnie dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu ludzi na wszystkich szczeblach organizacji możliwy jest Sukces całej firmy.

Organizujemy między innymi kurs ADR, kurs CPC, czy szkolenia energetyczne.
W swojej ofercie posiadamy także sale konferencyjne na wynajem.

Firma Aron jako lider w branży, aktywnie stawia na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług.

Dzięki rekomendacji naszych klientów i ich zadowoleniu, po raz kolejny zostaliśmy laureatem Plebiscytu „Orły Kształcenia”. Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór słodkich i słonych przekąsek najpopularniejszych i najbardziej lubianych produktów w Polsce, zaś szeroka gama alkoholi i napojów zaspokoi każde pragnienie, standardem jest również codzienna prasa.

Oferujemy wyjątkową kawę, którą można kupić już za  1 zł  przy zakupie 30 l. dowolnego paliwa.

Nasza stacja  jest miejscem na szybkie i wygodne zakupy, skierowanym do osób aktywnych, ceniących sobie wysoką jakość produktów i usług.

Klientom posiadającym Kartę Dużej Rodziny, oferujemy rabat 10gr/l  na dowolne paliwa.

Do dyspozycji naszych klientów jest również płyn o działaniu antybakteryjnym na bazie alkoholu, który jest dostępny przy wejściu do Budynku Stacji Paliw. Prosimy serdecznie aby wewnątrz Punktu Handlowego nie przebywało więcej niż 3 osoby.  Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dbać o Państwa bezpieczeństwo.

Centrum Kształcenia Zawodowego ARON jest placówką kształcenia dorosłych i młodzieży prowadzącą kursy, szkolenia i inne formy edukacyjne.

Decyzją nr 89/19 z dnia 14.10.2019  Prezydenta Miasta Kielce Centrum Kształcenia Zawodowego ARON  na podstawie art. 168 ust. 9 oraz ust. 11 w związku z art. 29 ust. 3 ustawy
z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2019 r., poz. 1148 z późn. zm.) została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod nazwą Centrum Kształcenia Zawodowego ARON pod numerem 1397.

ARON został wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.26/00047/2013

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski.

ARON - Więcej niż paliwa. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny!

Kontakt